به باشگاه مشتریان فرشتگان خوش آمدید

شما با اولین خرید عضو باشگاه مشتریان فرشتگان میشوید،که با عضویت در این باشگاه می توانید از مزایا و امکانات این مجموعه که صرفا برای مشترکین تعریف گردیده است لذت ببرید.

BRONZE

خرید 2 میلیون تومان

5%
اعتبار

SILVER

+ خرید 5 میلیون تومان دیگر

10%
اعتبار

GOLD

+ خرید 8 میلیون تومان دیگر

15%
اعتبار

15%
اعتبار

VIP

+ خرید 15 میلیون تومان دیگر

20%
اعتبار

نحوه عضویت و سیستم اعتبار دهی:

  • شما با اولین خرید به سقف 2 میلیون تومان عضو باشگاه مشتریان میشوید.
  • در گروه برنز 5% از فاکتورهای خریدتان به عنوان اعتبار در اکانت شما ذخیره میگردد که میتوانید در خرید های بعدی استفاده نمایید.
  • سپس با خرید 5 میلیون تومان دیگر وارد گروه نقره ای میشوید و 10% از فاکتور خریدتان به عنوان اعتبار در اکانت شما ذخیره میگردد.
  • پس از آن اگر 8 میلیون تومان دیگر خرید کنید وارد گروه طلایی میشوید و 15% از فاکتور خریدتان به عنوان اعتبار در اکانت شما ذخیره میگردد.
  • در نهایت با خرید 15 میلیون تومان دیگر میتوانید وارد گروه VIP شوید و 20% از فاکتور خریدتان به عنوان اعتبار در اکانت شما ذخیره میگردد.
  • مشترکین فرشتگان می توانند از این اعتبارها به صلاحدید خود شما در خریدهایتان قابل استفاده میباشد.
    لازم به ذکر است اعتبارهای کسب شده تا 6 ماه از آخرین خرید تان قابل استفاده خواهد بود و پس از آن منقضی میشود که تمام این اتفاقات از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.

از دیگر مزایای باشگاه مشتریان فرشتگان استفاده مشترکین از هدیه تولد در ماه تولدشان می باشد که به ازای خرید 8میلیون تومان خرید ، 3 میلیون تومان آن بعنوان هدیه تولد از طرف فرشتگان از فاکتور شما کسر میگردد.

بستن سبد خرید
بستن علاقه مندی
Close محصولات بازدید شده
بستن
بستن
دسته بندی محصولات