با توجه به توسعه روز افزون اینترنت، روشهای خرید به کلی دگرگون شده است و جامعه به سمت خریداینترنتی محصول سوق پیدا کرده که این موضوع دارای مزیتهایی بسیاری می باشد.

امروزه با توجه به شکل گرفتن انواع فروشگاه های اینترنتی در زمینه های مختلف خرید اینترنتی ،ما بر آن شدیم تا اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی چرم و کفش را با هدف ارائه محصولاتی با کیفیت و تنها با در نظر گرفتن رضایت کامل مشتری راه اندازی کنیم .

سایت فرشتگان حاصل تلفیقی از تجربیات این تیم در ایران است.فکر اولیه راه اندازی محیطی برای خرید آنلاین کفش به سالها پیش بر می گردد که به دلیل مهیا نبودن زیرساخت لازم در کشور برای خرید اینترنتی کفش این امر مسکوت ماند. پس از مطالعات کارشناسی در مورد خرید اینترنتی این محصول و  تحلیل بازار فروش ، فروشگاه اینترنتی فرشتگان تاسیس شد.

فرشتگان جلب رضایت حداکثری خریداران را نه شعار خود بلکه باور واعتقاد قلبی خود می داند و تمامی پرسنل آن تنها با هدف ارائه خدماتی با کیفیت مطلوب در تلاشند تا همه مشتریان از تمامی مراحل خرید اینترنتی خود از لحظه ورود به سایت تا رسیدن سفارش به درب منزل راضی باشند . زیرا ما باور داریم که موفقیت تنها در سایه رضایتمندی خریداران حاصل می شود.

فرشتگان با ارائه محصولات تولیدی خود و برندهای معتبر دنیا و با قیمت های متنوع ، سعی در تامین خواسته ها و ارزش آفرینی برای تمامی اقشار جامعه و گروه های گوناگون سنی، شغلی، درآمدی و پوشش سلایق همه مصرف کنندگان دارد.

شما میتوانید با استفاده از درگاه های مطمئن سایت فرشتگان و با استفاده از کارتهای عضو شتاب یک خرید خوب و راحت را تجربه نمایید.

راهبرد اصلی فرشتگان

راهبرد اصلی مدیران فروشگاه اینترنتی فرشتگان  از همان ابتدا ایجاد بالاترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها بود. آنها موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود از خرید اینترنتی محصولات می دانستند، زیرا مطلع بودند که در دنیای امروز ، با ابزارات ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی رضایت مشتریان تنها برگ برنده آنها خواهد بود و لذا سعی نمودند بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنند.

خدمات فروشگاه اینترنتی فرشتگان

خرید اینترنتی محصولات ، تقسیم بندی مناسب محصولات به قسمت های مختلف، ارسال سریع، 10 روز ضمانت کاری، راه اندازی فروشگاه اینترنتی چرم و کفش با یک وب سایت که امکانات فنی کامل و کاربرپسند برای سادگی استفاده توسط مشتریان دارد ، گونه های ارسال مختلف در خرید اینترنتی محصولات برای انتخاب توسط مشتریان ، خرید تلفنی محصولات ، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات خرید آنلاین محصولات در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور زمان توسط این فروشگاه اینترنتی ارائه خواهد شد، نشان دهنده رویکردی جدید در فروشگاه اینترنتی می باشد.

در حال حاضر فروشگاه اینترنتی فرشتگان دارای تیم های تخصصی در حوزه های فروش آنلاین کفش، کیف ، بوده که در کلیه ساعات کاری خود پاسخگوی مشتریان محترم می باشند.

ما فرشتگان هستیم

شعبه مرکزی

محصولات : آقایان ، بانوان
آدرس : شیراز ، خیابان مشیر فاطمی ، جنب پمپ بنزین
تلفن تماس : 07132350617

شعبه هجرت

محصولات : آقایان ، بانوان ، کودکان
آدرس :شیراز ،میدان اطلسی، بلوار هجرت ، بعد از خیابان فروغی ، ساختمان ابریشم
تلفن تماس : 07132295620

شعبه مجتمع عفیف آباد

تنوع محصولات : آقایان ، بانوان
آدرس :خیابان عفیف آباد – مجتمع تجاری عفیف آباد طبقه دوم پلاک 27
تلفن : 07136295103

شعبه خلیج فارس

تنوع محصولات : آقایان ، بانوان
آدرس : شیراز ، مجتمع خلیج فارس ، تجاری 4 ، پلاک 4191
تلفن تماس : 07136669301

شعبه مجتمع اهورا

تنوع محصولات : آقایان ، بانوان
آدرس : شیراز ، کوی وحدت – روبروی مجتمع نگین – مجتمع اهورا- طبقه همکف پلاک22
تلفن: 07136663607

شعبه ایتالیا

آدرس :
Civitanova Marche (M C ) corso umberto 1.N 211 تلفن تماس : 07331996362 39+

شعبه تک سایز

تنوع محصولات : آقایان ، بانوان
آدرس :خیابان عفیف آباد – مجتمع تجاری عفیف آباد طبقه دوم پلاک 37

بستن سبد خرید
بستن علاقه مندی
Close محصولات بازدید شده
بستن
بستن
دسته بندی محصولات