کفش ها یکی از کالاهای پرمصرف در دسته پوشاک زنان هستند انتخاب کفش استاندارد و خرید کفش زنانه در شیراز به دلیل گستردگی مراکز خرید و تنوع بالای کفش ها در آن ، برای خانم ها معمولا یک کار وقت گیر و سخت به حساب می آید. انتخاب کفش مناسب کار چندان سختی نیست تنها کافی است هدف خود را از خرید کفش مشخص کنید سپس با توجه به معیارها و مشخصات کفش موردنظر اقدام به خرید کنید.

شما به دنبال چه هستید؟فروشگاه کفش اسپرت در شیراز ؟ بازار بزرگ کفش شیراز؟ در ادامه مطالب همراه ما باشید.

تیم تحریر فروشگاه  کیف و کفش فرشتگان در این مقاله قصد دارند شما خانم های شیک پوش را به خوبی با مشخصات و ویژگی های کفش استاندارد آشنا کنند تا در هنگام خرید کفش زنانه در شیراز سردرگم نشوید.

مطالبی که در این مقاله  باهم مرور خواهیم کرد:

 • اهمیت خرید کفش زنانه مناسب
 • معیارهای مهم جهت خرید کفش زنانه در شیراز
 • بهترین برند کفش زنانه در شیراز
 • مشخصات کفش استاندارد
 • چه کفش هایی مناسب چه مکانهایی هستند؟
 • معتبرترین مرکز خرید کفش زنانه در شیراز
 • نکات مهمی که در هنگام خرید کفش زنانه در شیراز باید به آنها توجه داشت!!!

 

اهمیت خرید کفش زنانه مناسب

مهم ترین وظیفه یک کفش مراقبت از پاها  در برابر عوامل آسیب زا است. کفش خوب باید مراقب پاهای شما باشد نه اینکه خود عاملی برای آسیب زدن به پاهای شما باشد. پس در انتخاب کفش دقت کنید و هرکفشی را یک کفش خوب و استاندارد ندانید. اهمیت خرید کفش مناسب  به قدری بالاست که پزشکان هم  توصیه اکیدی بر خرید و پوشیدن کفش مناسب و استاندارد می کنند.

عوارض استفاده  طولانی مدت از کفش زنانه نامناسب و غیر استاندار

 • آرتروز و ساییدگی مفاصل
 • کمردرد های مزمن
 • میخچه و تاول در پاها
 • آسیب به مهره های کمر و گردن
 • انحراف در انگشتان پا به ویژه انگشت شست
 • زخم شدن پشت و مچ پا
 • ترک خوردن یا شکستگی ناخن های پا
 • تورم و کبود شدن ناخن های پا به ویژه شست پا

معیارهای مهم جهت خرید کفش زنانه در شیراز

انتخاب کفش معمولا یک انتخاب سلیقه ای است و هرکس معیار خواست خودش را برای خرید کفش درنظر دارد و کمتر کسی به معیارهای اصلی  خرید کفش  اهمیت میدهد. مفهوم معیار کفش خوب برای برخی قیمت کفش و برای برخی دیگر برند و مارک کفش است. نه قیمت کفش و نه برند کفش به تنهایی معیار مناسبی برای خرید کفش زنانه در شیراز نیستند.

انتخاب کفش باید متناسب با سه معیار مهم شرایط آب و هوایی ، شرایط جسمانی و سلامت فرد و محل استفاده از کفش باشد.

شرایط آب و هوایی در خرید کفش زنانه در شیراز

یکی از معیارهای مهم در انتخاب کفش زنانه شرایط آب و هوایی است. کفش ها باید متناسب با هرفصل و شرایط جوی آن فصل انتخاب شوند. به طور مثال در تابستان باید کفش هایی انتخاب شوند که پا در آنها کمتر عرق کند و میزان حرارت بدن کاسته شود و بالعکس در زمستان باید کفشی انتخاب شود که از ورود سرما و برف و باران به پا جلوگیری شود.

شرایط جسمانی و سلامت فرد

شرایط جسمانی و سلامت فرد نقش مهمی در انتخاب نوع کفش دارد. کسانی که درگیر بیماری هایی در ناحیه کمر و زانوها هستند باید کفشی را انتخاب کنند که در عین سبک بودن، به راحتی بتواند وزن بدن را تحمل کند تا راه رفتن طولانی مدت را برای فرد آسیب زا نکند.

*خانم هایی که کف پای صافی دارند یا به هر دلیلی دچار مشکل در کف پا، پاشنه پا و یا پنچه ها هستند حتما باید با مشورت پزشک اقدام به خرید کفش زنانه در شیراز کنند.

محل استفاده از کفش

هدف از تعیین این معیار انتخاب نوع کفش با توجه به مکانی است که فرد قرار است از آن کفش استفاده کند. به طور مثال معیار خرید کفشی که برای پیاده روی انتخاب می شود با کفشی که برای کوهنوردی یا مجلس انتخاب می شود کاملا متفاوت است. 

خرید آنلاین کفش زنانه
خرید آنلاین کفش زنانه

چه کفش هایی مناسب چه مکانهایی هستند؟

تعیین نوع کفش برای هر مکان با روشن شدن هدف شما از خرید کفش مشخص می شود. اگر کفش را برای مصرف روزانه خرید می کنید و مجبور هستید طی روز مسیر طولانی را با آن کفش پیاده روی کنید حتما از کفش های اسپرت و استاندارد و یا کفش های طبی استفاده کنید. اما اگر نه کفش را تنها برای مهمانی و مجالس هفتگی یا ماهیانه خود خرید می کنید می توانید از کفش های مجلس و پاشنه دار استفاده کنید البته نه هر مدل کفش پاشنه دار!!!

بهترین برند خرید کفش زنانه در شیراز

همانطور که در بالا گفتیم برند یک کفش تنها ملاک اصلی برای مناسب و خوب بودن یک کفش نیست و بهترین برند برای هرکس برندی است که متناسب با معیار های اصلی خرید کفش زنانه در شیراز باشد.

 

مشخصات کفش استاندارد

کف کفش باید حالت الاستیک و انعطاف پذیر داشته باشد تا هنگام راه رفتن به استخوان های پا فشار وارد نشود.

کفه داخلی کفش باید به گونه ای باشد که قوس پا را پرکرده تا کف پا بعد مدتی راه رفتن خسته نشود.

ارتفاع پاشنه کفش و پنجه کفش باید مناسب و استاندار باشد تا به پنجه های پا فشار وارد نشود.

کفش باید سبک و راحت باشد تا به راحتی بتواند وزن بدن را تحمل کند و فشار  بیش از حد به مچ پا و ساق پا وارد نشود.

کفش باید به طور کامل پا را پوشش دهد تا بتواند از تمام قسمت های پا محافظت کند.

کفش خوب و استاندار کفشی است که هنگام راه رفتن همه قسمت های پا به طور یکنواخت درگیر شوند و فشار بدن تنها به یک بخش پا وارد نشود.

رویه ی کفش باید چرم طبیعی باشد چون به دلیل خاصیت انعطاف آن سازگاری بیشتری با پاها دارد.

معتبرترین مرکز خرید کفش زنانه در شیراز

یکی از معتبرترین و قابل اعتماد ترین مرکز خرید کفش زنانه در شیراز خرید آنلاین کفش زنانه فرشتگان است. چون بدون زحمت و حتی سر زدن به یک مغازه یا پرو مداوم کفش به راحتی با رفتن به یک سایت فروشگاهی  و مشاهده کفش ها و مطالعه ویژگی و قابلیت های کفش یک خرید آسان و درست خواهید داشت.

فروشگاه کیف و کفش فرشتگان طی چندین سال فعالیت خود به خوبی توانسته نظر مشتریان خود چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین جلب کند و افراد معمولا بعد از اولین خرید به جمع مشتریان ثابت این فروشگاه می پیوندند.

نکات مهمی که در هنگام خرید کفش زنانه در شیراز باید به آنها توجه داشت!!!

 1. سایز کفشی مناسب پای شماست که پای شما به طور کامل در آن جای بگیرد.
 2. اگر کفش کمی بزرگ باشد و پا در آن کاملا آزاد باشد پا باید انرژی مضاعفی صرف کند تا بتواند کفش را در اطرف خود نگه دارد تا شما بتوانید به راحتی راه بروید.پس سایز مناسب انتخاب کنید.
 3. در هنگام پرو کفش اگر مقدار فشار اندکی به سینه های پای شما وارد می شود امکان گشاد شدن کفش یا به اصلاح جا باز کردن کفش بعد از چند بار راه رفتن با کفش وجود دارد.
 4. اگر با پوشیدن کفش احساس فشار سرانگشتان به ویژه انگشت شست احساس میکنید آن کفش مناسب پای شما نیست و باید یک سایز بزرگ تر انتخاب کنید.
 5. هنگام خرید کفش هایی که قصد باجوراب  آنها را بپوشید حتما یک جوراب مناسب همراه خود داشته باشید.
 6. هردولنگه کفش را بپوشید و چندقدم در مغازه راه بروید تا از راحتی پاهادر کفش مطمئن شوید.
 7. مراقب باشید ظاهر و قیمت یک کفش شما را فریب ندهد قیمت بالا و برند یک کفش ملاک استاندارد بودن آن کفش برای پاهای شما نیست. برای خرید یک کفش حتما از برند های معتبر خرید نمایید.